Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Rezerves daļas, aksesuāri

Modelis: Atslēga ● : ● Ir veikalā
Atslēga, instruments kvēlsveces atskrūvēšanai autonomajām apkurēm Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi skaidrā naudā v..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Sietiņš filtrs ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures rezerves daļa aizsargsietiņš kvēlsvecei, Webasto, D2, D4 Eberspecher Airtronic Mini Glow Plug Burner Strainer Screen For Eberspacher Airtronic Heater100% brand new and high quality.Material: 310s stainless steelReplace OEM number: 252069100102  Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitīj..
8,90€
Bez PVN: 7,36€
Modelis: 10l bāka ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums degvielas bāka autonomajai apkurei apsildei 10 litriVar izmantot arī kā universālu bāku dažādām vajadzībām dīzeļdegvielai. Uz vietas veikalā arī citu modeļu bākas un plašs rezerves daļu klāsts Derīga mūsu PROVENTO tirgotajām apkurēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju a..
59,80€
Bez PVN: 49,42€
Modelis: Bāka 5,5 l ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums degvielas bāka autonomajai apkurei apsildeiDerīga mūsu PROVENTO tirgotajām apkurēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apkurēm.Nodrošinam rezerves daļas mūsu tirgotajām precēm, lai klientiem vienmēr būtu tehniskais atbalsts. Material: PlasticColor: whiteCapacity: 5.5LSi..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: 42mm ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvads siltā gaisa pievadīšanai, izstiepjams, veida, iekšējais diam.42mm, Webasto, Eberspacher heater Gaisa caurule ir "gofras" tipa ar iespēju izstiept atkarībā no vajadzīgā garuma līdz pat 150 cm Neizstieptā veidā 82cm gara. Specifications:Material: Aluminum ..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: 75mm 0,5-1m ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvads siltā gaisa pievadīšanai, izstiepjams, veida, iekšējais diam.75mm, Webasto, Eberspacher heaterCaurule ir izvelkama vajadzīgā garumā.Saspiestā veidā 50cm, izstieptā veidā var izstiept līdz 1 metramIekšējais diametrs 75mm. Der konstrukcijām, kuras definē a..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: Trejgabals 75mm ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu dalītājs,  uzgalis ārējais diam. 75mm, Webasto, Eberspacher tipa apsildēmDerīgs mūsu PROVENTO tirgotajām autonomajām apkurēm, apsildēm.Ārējais diamtetrs 75mm, garums 130mm, augstums 100mm.Izmanto kā sastāvdaļu, siltā gaisa dalītāju dažādu apsildes gaisa ..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Y veida ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu dalītājs, Y veida, uzgalis ārējais diam. 75mm, Webasto, Eberspacher heater Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu dalītājs,  uzgalis ārējais diam. 75mm, Webasto, Eberspacher heatersDerīgs mūsu PROVENTO tirgotajām autonomajām apkurēm, apsildēm. Izm..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Savienojums 75 mm ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu īsais savienojums 75mm, Webasto, Eberspacher heaters Derīgs mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsidēm Webasto utt. Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum,..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Līkums ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu līkums, uzgalis ārējais diam. 75mm, Webasto, Eberspacher heaters Derīgs mūsu PROVENTO tirgotajām autonomajām apkurēm, apsildēm.Izmanto kā sastāvdaļu, siltā gaisa dalītāju dažādu apsildes gaisa tuneļu konstruēšanai , siltā gaisa izvadīšanai vajadzīgajā vi..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Gaisa komplekts ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu un uzgaļu komplekts 75mmDerīgs mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsidēm Webasto utt.Komplektā ietilpst viss attēlā redzamais :2 gaisa caurules 75mm2 gaisa gala uzgaļi1 dalītājs4 žņaugi gaisa caurulēm Importējam ti..
44,80€
Bez PVN: 37,02€
Modelis: 75 mm ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums gaisa cauruļvadu uzgalis 75mm, Webasto, Eberspacher heaters Derīgs mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsidēm Webasto utt. Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kva..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Monitors digitāls ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums monitors digitāls, universāls 12V/24VDerīgs mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm.Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsildēm, bet mūsu rīcībā nav precīzu datu par saderību.  Nodrošinam visas rezerves daļas mūsu tirgotajām autonomajām apsidēm. Ir uz vietas veikalā. Arī d..
42,80€
Bez PVN: 35,37€
Modelis: Monitors ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums monitors universāls 12V/24VDerīgs mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm.Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsildēm, bet mūsu rīcībā nav precīzu datu par saderību.  Nodrošinam visas rezerves daļas mūsu tirgotajām autonomajām apsidēm. Ir uz vietas veikalā. Arī dažādi akse..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Monitors ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums monitors universāls ar tālvadības pulti Mūsu PROVENTO klientiem, kas iegādājušies apsildes mūsu veikalā  ir tiesības uz cenu atlaidēm rezerves daļām un remontiem.Visas nepieciešamās rezerves daļas šīm apsildēm ir uz vietas mūsu veikalā PROVENTO. Attēlā redzamajam monitor..
44,80€
Bez PVN: 37,02€
Modelis: Temp. sensors 5Kw 8Kw ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums Temperatūras sensors autonomajai apkurei 5KW 8KWDerīgs mūsu PROVENTO tirgotajām apkurēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apkurēm.Nodrošinam rezerves daļas mūsu tirgotajām precēm, lai klientiem vienmēr būtu tehniskais atbalsts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu..
26,80€
Bez PVN: 22,15€
Modelis: Vadības bloks 2, 3, 5, 8 Kw ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums vadības bloks, 12/24 V 2Kw, 3Kw, 5Kw, 8KwDerīgs mūsu PROVENTO tirgotajām apkurēm. Iespējams, ka der arī citu ražotāju apkurēm.Nodrošinam rezerves daļas mūsu tirgotajām precēm, lai klientiem vienmēr būtu tehniskais atbalsts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam..
68,80€
Bez PVN: 56,86€
Modelis: Vadu komplekts mazais ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums vadu komplekts mazais Webasto, Eberspacher tipa apsildēm Mūsu PROVENTO klientiem, kas iegādājušies apsildes mūsu veikalā  ir tiesības uz cenu atlaidēm rezerves daļām un remontiem.Visas nepieciešamās rezerves daļas šīm apsildēm ir uz vietas mūsu veikalā PROVENTO. Importēj..
28,80€
Bez PVN: 23,80€
Modelis: Vadu komplekts ● : ● Ir veikalā
Autonomās apkures aprīkojums vadu komplekts Webasto, Eberspacher tipa apsildēmMūsu PROVENTO klientiem, kas iegādājušies apsildes mūsu veikalā  ir tiesības uz cenu atlaidēm rezerves daļām un remontiem.Visas nepieciešamās rezerves daļas šīm apsildēm ir uz vietas mūsu veikalā PROVENTO. Importējam no Vā..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
Modelis: Tālvadības pults ● : ● Ir veikalā
Autonomās apsildes tālvadības pultsDerīga mūsu tirgotajām autonomajām apsildēm.Iespējams, ka der arī citu ražotāju apsildēm. Mūsu rīcībā nav precīzu datu par saderību.Baterijas nav iekļautas. Nodrošinam visas rezerves daļas mūsu tirgotajām autonomajām apsidēm. Ir uz vietas veikalā. Arī dažādi aksesu..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 43 (Kopā lapu - 3)