Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Bremžu sistēma

Modelis: Bremžu cilindrs ● : ● Ir veikalā
Bremžu darba cilindrs. Hidraulisks. Universāls.Var izmantot dažādās konstrukcijās. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir regulāri uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķernieku ielā..
54,80€
Bez PVN: 45,29€
Modelis: 210x12 ● : ● Ir veikalā
Bremžu disks kartingam ventilējams, var izmantot arī citai tehnikai. 210mm x 12mmPlašs rezerves daļu, aprīkojuma un ekipējuma sortiments mūsu veikalā.Imports no Vācijas. Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
69,80€
Bez PVN: 57,69€
Modelis: Righetti CIK / FIA ● : ● Ir veikalā
Bremžu kluči.Cena par pāri (2 gab). Tirgo tikai pa pāriem.Derīgi mūsu veikalā tirgotajam bremžu suportam.Visas cenas ar PVN.Varam nosūtīt ar kurjeru visos virzienos.Droši zvaniet vai rakstiet par nepieciešamajām rezerves daļām...
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Bremžu kluči MA20 ● : ● Ir veikalā
Bremžu kluči kartingam MA20, KB205RKomplektā 2 gab sarkanie bremžu klučiIzmanto bremžu sistēmai MA20Ražotājs - Itāļu Righetti-RidolfiCIK/FIA atbilstošs Cena par pāri (2 gab). Tirgo tikai pa pāriem.Derīgi mūsu veikalā tirgotajam bremžu suportam MA20Droši zvaniet vai rakstiet par nepieciešamajām rezer..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Modelis: Universāls ● : ● Ir veikalā
Universāls bremžu suports ar bremžu klučiem komplektā. Lētākais variants, ja vajag jaunu.Var izmantot dažādās konstrukcijās, plaša pielietojuma.Bremžu kluči un rezerves daļas arī atsevišķi nopērkamas mūsu veikalā.Visas cenas ar PVN.Varam nosūtīt ar kurjeru visos virzienos.Droši zvaniet vai rakstiet ..
118,00€
Bez PVN: 97,52€
Modelis: CIK FIA ● : ● Ir veikalā
Bremžu suports kartingiem un citai tehnikai universāls CIK FIA, RIGHETTI RIDOLFI  FR20, MA20Oriģināls Itāļu ražotājs RIGHETTI RIDOLFIViens no labākajiem, ko esam atraduši par ļoti labu esam.. Esam izmēģinājuši dažādus pirms tam...Uz vietas arī citi bremžu suporti, galvenie cilindri utt.  Rakstiet va..
198,00€
Bez PVN: 163,64€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)