Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Dumperis - vedējs

Moto ķerra ar kāpurķēdēm, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 6,5 Zs 4x4
Akcija
Modelis: D30MA ● : ● Ir veikalā
Moto ķerra ar kāpurķēdēm, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 6,5 Zs 4x4 Veikals - noliktava Provento, Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod-  motorizēta ķerra ar iebūvētu DUCAR motoru.Moto ķerra ar ķēdēm, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, du..
1 980,00€ 2 280,00€
Bez PVN: 1 636,36€
Moto ķerra ar kāpurķēdēm, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs noņemami borti, ar motoru, dumpers 6,5 Zs  4x4
Akcija
Modelis: D30MB ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento, Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod-  motorizēta ķerra ar iebūvētu DUCAR motoru.Moto ķerra ar ķēdēm, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpersAugstas kvalitātes koncerna DUCAR motors 6,5 ZsApzināti neizvēlamies komplektēt ar Briggs&straton motor..
1 980,00€ 2 280,00€
Bez PVN: 1 636,36€
Moto ķerra Motorrati ar jaunā tipa Stage V motoru Briggs Stratton ar elektrisku startēšanu, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 5,5 Zs 4x4
Akcija
Modelis: Kerra Briggs Stratton ● : ● Ir veikalā
Moto ķerra Motorrati ar motoru Briggs stratton ar elektrisku startēšanu, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 5,5 Zs 4x4Veikals - noliktava Provento, Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod-  motorizēta ķerra ar iebūvētu Briggs Stratton motoru.Moto ķerra, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs,..
1 980,00€ 2 380,00€
Bez PVN: 1 636,36€
Moto ķerra, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers
Akcija
Modelis: Dumperis ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento, Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod-  motorizēta ķerra ar iebūvētu analogu Honda GX tipa motoru.Neaizvietojams palīgs smagu kravu pārvietošanai celtniekiem, komunālajā saimniecībā, lauksaimniecībā utt. Rati ar motoruPašgājējķerraMoto ķerraĶerra ar motoruSmagu kravu pārvieto..
1 560,00€ 2 680,00€
Bez PVN: 1 289,26€
Moto ķerra, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 5,5 Zs  4x4
Akcija
Modelis: Dumper ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento, Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod-  motorizēta ķerra ar iebūvētu DUCAR motoru.Moto ķerra, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpersAugstas kvalitātes koncerna DUCAR motors 5,5 ZsApzināti neizvēlamies komplektēt ar Briggs&straton motoriem, jo i..
1 780,00€ 2 680,00€
Bez PVN: 1 471,07€
Modelis: Dumperis sniega šķūris ● : ● Ir veikalā
Moto ķerra, Sniega šķūris ar lāpstu, Motorrati ar motoru, dumperis - vedējs, pašizgāzējs ar motoru, dumpers 5,5 Zs 4x4Cena norādīta par dumperi komplektā ar sniega šķūra lāpstu.Ja noņem gumijas speciālo sniega uzliku no lāpstas apakšas, tad var izmantot dažādām šķūrēšanas vajadzībām visos laika apst..
2 180,00€
Bez PVN: 1 801,65€
Modelis: Gāzes svira traktoriem ● : ● Ir veikalā
Svira gāzes svira traktoriem ekskavatoriem mehāniska ar stāvokļa fiksāciju universāls pielietojums  Komatsu Hitachi Kobelco Doosan un citiem Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir..
38,00€
Bez PVN: 31,41€
Modelis: Trose gaitas ķerrai ● : ● Ir veikalā
Trose dumperim gaitas troseDer mūsu tirgotajiem dumperiem moto ķerrām.Iespējams, ka der arī citiem modeļiem. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam no VācijasParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Ir uz vietas veikalā, Provento, R..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Modelis: Trose pagriezienam ķerrai ● : ● Ir veikalā
Trose pagrieziena vadības trose moto ķerrai dumperimDer mūsu tirgotajiem dumperiem.Iespējams, ka der arī citu ražotāju modeļiem. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam no VācijasParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Ir uz vietas ..
46,80€
Bez PVN: 38,68€
Modelis: Gāzes trose 1m ● : ● Ir veikalā
Trose gāzes trose traktoram ekskavatoram 1m universāls pielietojums Uz vietas veikalā dažādas troses, kā arī daudz dažādu rezerves daļu. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir u..
68,00€
Bez PVN: 56,20€
Modelis: Čoka trose 1,5m ● : ● Ir veikalā
Trose traktoram metāla serde "čokam" gāzes trose universāls pielietojums garums apm. 152cm Uz vietas veikalā dažādas troses, kā arī daudz dažādu rezerves daļu. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametr..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)