Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Laivas

Modelis: 2,7 m ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā, pārdod- jauna, nelietota, iepakojumā PVC laiva ar cieto alumīnija grīdu HEFEI AL300PROVENTO SIA ir brenda HEFEI oficiālie pārstāvji LatvijāLaivaGumijas laivaLaiva ar cieto grīduAugstvērtīga 0. 9mm PVC materiāla gumijas laiva ar cieto alumīnija g..
589,00€
Bez PVN: 486,78€
Modelis: 3,6m ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā, pārdod- jauna, nelietota, iepakojumā PVC laiva ar cieto alumīnija grīduHEFEI AL360  PROVENTO SIA ir oficiālais brenda HEFEI pārstāvis Latvijā.LaivaGumijas laivaLaiva ar cieto grīduAugstvērtīga 0. 9mm PVC materiāla gumijas laiva ar cieto alumīnij..
748,00€
Bez PVN: 618,18€
Modelis: Statīvs ● : ● Ir veikalā
Statīvs laivas motoriem, ratiņi laivu motoriemCena norādīta par ratiņiem.Attēlos redzamais laivas motors nav iekļauts cenā. Tas nopērkams atsevišķi. Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58 Visas cenas ar PVN. Var ar pār..
98,00€
Bez PVN: 80,99€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)